Події

ЗАВЕРШЕННЯ ДНЯ МОЛОДІ У ЖИТОМИРІ

26 Березня, 2018

Неділя Страстей Господніх традиційно є кульмінацією Дієцезіального Дня Молоді. Ні холод, ні сніг не стали перешкодою для тих всіх людей, які зібрались перед храмом св. Йоана з Дуклі, щоб разом з єпископом Віталієм, священиками, сестрами- монахинями та молоддю увійти в переживання Страсного Тижня. Вже 26 років поспіль Вербну Неділю в Житомирі святкують не тільки прихожани з Житомира, але й молодь з усієї України. І вже традиційним випробуванням є погода, яка перевіряє на відвагу. Але відваги зібраним не бракувало.

На початку урочистої процесії єпископ освятив вербові гілки. А членам неокатехуменальної спільноти вручив великі пальмові гілки.

Після прочитання Євангелії, велика тисячна процесія вирушила до храму св. Софії на урочисту Святу Месу.

Люди зайняли весь храм, але велика частина переживала Святу Месу на площі перед храмом. І добрий Отець подарував тепле весняне сонце на весь час тривання Святої Літургії.

Святу Месу очолив єпископ Віталій, котрий перший раз приймав участь в Дієцезіальному Дні Молоді не як учасник, не як священик, який приїхав разом зі «своєю молоддю», а як пастир тих всіх людей різних поколінь, які зібрались в храмі, на вулиці, тих, які єднались через Радіо Марія та телебачення EWTN.

На завершення Святої Меси лунало багато теплих слів вдячності. Спочатку від о. Вальдемара Павельця Голови Оргкомітету всій команді, яка не один місяць присвячувала свої сили та таланти для приготування ДДМ. А потім від молоді – слова подяки для єпископа Віталія, який два дні був поруч, був разом з молодими людьми і для о. Вальдемара, який «недосипав і недоїдав», щоб приготувати все якнайкраще.

 

Три дні добігли до кінця.  ХХVІ Дієцезіальний День Молоді закінчився урочистим гімном, проте молоді люди ще довго не хотіли розходитися, співали пісні, фотографувалися, обмінювалися номерами телефонів. Але не закінчується подорож, в якій кожен йде своєю дорогою до Господа, шукаючи Його волю. Нехай плоди цього ДДМ рясніють в житті кожного учасника та всіх тих, які будуть з ними зустрічатись.

Дорога молоде! Не бійтеся прийняти Христа!

https://kzd.org.ua/news/zavershennya-dnya-molodi-u-zhytomyri