Школа душпастирів молоді

Школа Душпастирів Молоді – це плід Комісії у справах душпастирства молоді при Конференції Єпископату Римсько-католицької Церкви в Україні.

Ціллю цієї Школи є допомагати дієцезіям, парафіям, Орденам та монашим згромадженням, а також молодіжним групам РКЦ в Україні в піднесенню якості, вже провадженого через них душпастирства молоді.

Такі формаційні зустрічі є дуже важливими, адже добре розуміємо, що часто у праці з молоддю бракує фахового підходу до цього душпастирства. Тим більше, що сьогоднішня молодь, навіть якщо вона ніколи цього не визнає, чекає і потребує таких людей, які будуть її супроводжувати у правильному напрямку.

Учасниками Школи є священики, богопосвячені особи та аніматори молоді. Одним словом, особи, котрі призначені, налаштовані та готові до праці в молодіжному секторі. Тому організовуючи навчання та тренінги для них, надіємося, що душпастирі молоді зможуть удосконалити свої вміння та знання.

Формат Школи – це однорічний цикл, котрий ділиться на три етапи, тобто 3 з’їзди в рік, котрі організовуються весною, осінню та зимою.

 

Чекаємо на зустріч!