Події

Оазові реколекції для молоді перед І ступеня. ВДС св. Йосифа. м. Львів-Брюховичі.

26 Листопада, 2016

Оазові реколекції для молоді перед І ступеня. 18-20.11.2016 р. ВДС св. Йосифа. м. Львів-Брюховичі. Поглиблення та розвиток віри – реколекції для школярів у Брюховичах.

crkfqrpefco

Пошук сенсу життя – насправді є пошуком Бога. Аби допомогти молодим людям пізнати віру, цими вихідними для учасників руху «Світло життя» відбулись реколекції «На дорогах розвитку віри».

Цікаві катехези, зустрічі у групах та школа співу – саме через такі інтерактивні навчання молоді допомагали зрозуміти сенс духовного розвитку. Реколекції відбувалися протягом трьох днів у вищій духовній Семінарії св. Йосифа, що у Брюховичах.qqe3c01brum

Ведучим оазових реколекцій був модератор Руху Світло – Життя і Домашньої Церкви Львівської архідієцезії латинського обряду о. Назар Білик, якому допомагали інші священики, семінаристи та аніматори.

«Підсумувавши спільно проведений час, молодь дійшла до висновку, що справжні реколекції почнуться тоді, коли вони повернуться до рідних парафій і в своєму повсякденному житті власними вчинками будуть свідчити про діяння Господа у їхньому житті, розуміння», – розповів о. Назар Білик.p2xwvxofwou

За словами організаторів, важливими для такого навчання став сам формат зустрічі. Окрім вищезазначеного, для дітей також організували намет зустрічі і вечір для спільноти, під час якого переглядали християнський фільм та бавилися у інтеграційні ігри. Найбільше ж учасників вразив вихід до Хреста і Коронка до Божого Милосердя.

«Такі зустрічі надихають – це немов підзарядка для подальшого переживання у вірі нашого повсякденного життя. І особливо важливо виховувати у цій вірі наших дітей», – зазначають організатори.

mjttkklxt6g

5ge0hhoz0jk