Події

Місця зустрічі Папи з молоддю у Кракові 2016

29 Березня, 2015

bloniПідсумкова Служба Божа, якою завершиться Світовий День Молоді2016, буде відправлена у Бжегах поблизу Вєлічки. Решта урочистих зустрічей із Папою відбудуться у Кракові, – повідомив у неділю митрополит Краківський кардинал Дзівіш.

Митрополит Краківський під час Меси Вербної неділі у санктуарії св. Йоана Павла ІІ нагадав, що уже «за рік і кілька місяців ми прийматимемо Святішого Отця у Польщі, і численних учнів Ісуса Христа з усього світу».

«Сучасний світ, також і Польща, потребує такого могутнього свідчення віри та єдності. Хочемо тут, у Кракові, дати це збірне свідчення, хочемо поділитися нашим ентузіазмом та вірою»,  Підкреслив кардинал Дзівіш. Треба збудити молодь у Польщі, аби зрозуміла, що є цінності, яким варто присвятити життя, заради яких варто жити»,  додав він.

Молодь привітає Папу в четвер, 28 липня, на краківських Блонях. На тому самому місці днем пізніше Папа очолить Хресну Дорогу.

«Краківські Блоні освячені зустрічами з Йоаном Павлом ІІ і Бенедиктом XVI. Ми раді, що традиція зустрічей із папами на Блонях продовжується»,  сказав у неділю кардинал Дзівіш.

Він нагадав, що це місце замале, аби вмістити плановані кілька мільйонів молодих людей, тому фінальна зустріч Папи з молоддю  суботнє молитовне чування і недільна Служба Божа відбудуться на межі Кракова й Вєлічки, у Бжегах. «Ми шукали назву для цього місця, і знайшли її: нам допоміг Святіший Отець Франциск  це буде Campus Misericordia (Поле Милосердя пер. ред). Звідти Папа розішле молодь по всьому світу, аби проголошувала Боже Милосердя»,  сказав митрополит Краківський.

Джерело: deon.pl