Події

ХІІ Дієцезіальний День Молоді в Одесі

05 Вересня, 2016

26 – 28 серпня 2016 року в Одесі відбувся ХІІ Дієцезіальний День Молоді на тему: «Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя». У ДДМ взяли участь 65 учасників з різних частин України, зокрема з Одеської дієцезії. На жаль з Кримського деканату молодь не мала можливості приєднатись.

У п’ятницю молодь знайомилась під час командо угрупувань. Адорацію в цей день очолив отець Юрій Сіцінський SAC, настоятель костелу Св. Климентія. Під час вступного слова отець зауважив: «Бути милосердним – означає бачити в кожній людині Ісуса Христа». Завершився перший день словом на добраніч, яке сказав о.Михаил Воцал SDB.

На другий день учасників розпочався з молитви, яку провів о. Кристіан Островський. Після чого була конференція, яку промовив о. Віталій Кривицький SDB. В своїх словах отець підкреслював важливість справ милосердя. Далі учасники брали участь у квесті. Завершенням якого була Свята Літургія в соборі Успіння Пресвятої Діви Марії, яку очолив о.Михаил Воцал SDB. Після літургії молоді люди мали можливість проїхатися вулицями Одеси. Молодь відвідала молодіжний ораторій «Дон Боско», де їх очікували різноманітні майстер-класи. Завершив суботу концерт.

Неділя розпочалась молитвою і процесією від храму Святого Петра до катедрального собору Успіння Пресвятої Діви Марії. Католицька молодь пройшла вулицями Одеси, прославляючи Ісуса в Пресвятих Дарах і даючи свідоцтво віри всьому місту. Урочисту Євхаристію очолив Його Преосвященство єпископ Одесько-Сімферопольської дієцезії Броніслав Бернацький. Єпископ подякував молоді за свідоцтво їхньої віри і підкреслив важливість проведення подібних заходів для переміни людських сердець.

В цьому році організаторами ХІІ Дієцезіального Дня Молоді в Одесі були о.Михаил Воцал SDB, який провадив їх 9 років поспіль і Петрова Анна, представник молоді РКЦ.

Реєстрація

Реєстрація

Запис на майстер-класи

Запис на майстер-класи

_MG_4853

Праця в групах

_MG_4889

Адорація

Адорація

Роздуми молоді

_MG_5055

Робимо іграшки для сиріт

_MG_5070

“Я-повідомлення”, як допомогти ближньому словом.

_MG_5138

Майстер клас: “Перша медична допомога”

_MG_5171

Концерт. Танці

_MG_5236

Виступ групи

_MG_5273

Процесія

_MG_5496

Процесія

_MG_5633

Хор

_MG_5638

Подяка єпископу Одесько-Сімферопольської дієцезії Броніславу Бернацькому

Петрова Анна

Фотограф :  Костянтин Коренной