Події

Оаза Нового Життя

30 Серпня, 2016

Оаза Нового Життя І  с. Язловець

 

Побути ближче Бога, відчути спільноту та силу в людях навколо – ось ті відчуття, що відкриваються для нас під час оазових  реколекцій.

Богопосвячене місце поєднало спільноту молодих людей з 27 червня по 13 липня цього року в с. Язловець Тернопільської області. Саме тут в монастирі сестер Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії відбувалася літня оаза I ступеня Руху Світло-Життя. Наша спільнота поєднала  двадцять чотири прекрасних учасники. Кожен дня – таємниця Розарію, кожен день, як новий крок до розуміння сили Божої Любові до кожного з нас.  Свята Меса та адорації Пресвятих Дарів ми вчились переживати у вірі та найкращі розмові зі Спасителем. А на зустрічах в групах намагались відкрити Боже Слово, як лист Бога до кожного особисто.

Під час перебігу реколекцій відбулися  Богослужіння через, які ми відрікалися від гріхів та диявола, свідомо відновили обітниці Хрещення, які склали наші батьки в дитинства, та прийняли Ісуса Христа, як свого Господа та Спасителя.

Одним з найвеличніших днів стало 10 липня  – День Спільноти. Цей день в м. Долина Івано-Франківської області відбувся перший архидієцезіальний з’їзд учасників з літніх оазових реколекцій Оази Нової Дороги II і III ступенів та  Оази Нового Життя I ступеня. Міць спільної молитви і досвідчення єдності, надихнуло нас до діяльності в лоні Матері-Церкви та досвідчення спільноти християн, котрі прагнуть нести звістку про Милосердя Бога у світ.

14-го дня оазових реколекцій нас відвідав наш пастир Його Ексцеленція архиєпископ Мечислав Мокшицький. Завершенням реколекцій була AGAPE, яка охоплювала Святу Месу, святкову вечерю та спільні веселі забави.

Надіємось, що реколекції принесуть  багаті плоди в житті кожного з нас.

Особливо пам’ятаємо в наших молитвах за отців-модераторів – кс. Лукаша Слабого і кс. Володимира Сивака та клериків і аніматорів.

Богу  подяка за цей благословенний час!