Події

Зустріч у Міністерстві молоді та спорту України

22 Травня, 2017

12 травня 2017 року у Києві в Міністерстві молоді та спорту відбулась зустріч заступника Міністра молоді та спорту Олександра Яреми із представниками церков та релігійних організацій, які відповідають за роботу з молоддю, та молодіжними лідерами. Римо-католицьку Церкву на цій зустрічі репрезентували о. Олександр Пухальський та представники молоді Андрій Шимановський і Анастасія Волинська.

У вітальному слові Олександр Ярема наголосив на актуальності діалогу, дискусії, формування платформи для спілкування. Також він зазначив, що у Міністерстві узагальнилита деталізували пропозиції щодо напрямів співпраці за підсумками попередньої зустрічі, яка відбулася 1 березня 2017 року.

За результатами зустрічі було домовлено простворення робочих груп щодо проведення Міжнародного молодіжного міжконфесійного форуму, акції “Ніч відкритих дверей церков і релігійних організацій”.

Окрім цього, обговорено важливість формування схожих консультативно-дорадчих органів за участю представників церков і релігійних організацій, які відповідають за роботу з молоддю на регіональному рівні, при обласних, Київській міській державних адміністраціях.