Події

Як молодь з СУМ колядували у Любомира Гузара

21 Січня, 2017

Юнацтво з різних осередків СУМ в Україні, зібравшись в Києві на «Маланку», завітало з колядою до Блаженнішого Любомира Гузара, Верховного Архієпископа-емерита УГКЦ.

unnamed-563x353

«За давньою українською традицією в часі Різдвяних свят молодь приходить з колядою та гостинцем – «калачем» до старших членів родини, щоб привітати їх зі святами та завіншувати на добро і достаток. От і наше Юнацтво вирішило відвідати владику Любомира у його заміській резиденції в Княжичах», – розповіла заступник голови Київської організації Спілки Української Молоді в Україні  Катерина Симчич.

СУМівська ватага колядників привітала Блаженнішого із Різдвом та подарувала йому на згадку ікону «Українські діти приходять до Христа», а також – глечик запашного та цілющого меду.

Спілкуючись з юнаками та дівчатами, Патріарх-емерит щиро цікавився їхнім життям та діяльністю Спілки Української Молоді. Принагідно владика пригадав своє капеланське служінняу виховній оселі СУМ Америки в Елленвілі, штат Нью-Йорк.

Звертаючись до молоді, Любомир Гузар наголосив на важливості шанобливого ставлення дітей до їхніх батьків, плекання суспільної злагоди та постійної праці над собою.

Після спільної коляди владика почастував віншувальників узваром та пампухами, уділивши своє благословення.

 

Джерело:СУМ в Україні