Події

Всесвітні Дні Молоді в Панамі – від 22 до 27 січня 2019 року

25 Січня, 2017

Наприкінці завершальної Святої Меси СДМ 2016 у Кракові було повідомлено про те, що наступна така зустріч відбудеться 2019 року в Панамі, столиці однойменної Центральноамериканської країни. Під час прес-конференції, що відбулася 20 січня 2017 р., архиєпископ Панами Хосе Домінґо Ульоа Мендієта повідомив, що вона відбуватиметься від 22 до 27 січня.

RV18194_Articolo

Ієрарх ще раз склав подяку Папі Францискові за те, що обрав Панаму, як місце проведення СДМ 2019. А той факт, що зустріч відбудеться в цій дещо незвичній порі року, пояснюється, насамперед, кліматичними умовами. В той час, як у північній півкулі на цей період припадає зима, у південній – літо.

«Ми добре розуміємо, що в деяких країнах це не період вакацій, але ми переконані, що це не стане перешкодою для тисяч юнаків і дівчат з інших континентів прибути до Панами, щоб зустріти Ісуса Христа, під покровом Нашої Матері Пречистої Діви Марії та під проводом Наступника святого Петра», – зазначив архиєпископ Хосе Домінґо, додаючи, що Панама «з розпростертими обіймами» очікує молодь, аби разом «поділитися вірою та почуватися Церквою».

 

Джерело: Радіо Ватикану