Події

Відбувся ІІІ міні-футбольний Кубок пам’яті о.Олега Кондратюка

06 Жовтня, 2017

У Бердичеві відбувся ІІІ Кубок пам’яті отця Олега Кондратюка.

У міні-футболі змагалися парафіяльні команди РКЦ в Україні.

У турнірі взяли участь п’ять команд: ФК «Кармель» (Бердичів), ХФК «Агема Деї» (Жмеринка), ПФК «Camino» (Хмельницький), ХФК «Magnificat» (Мурафа) та ХФК «Reggina» Київ.

Розпочалася дружня спортивна зустріч Службою Божою у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію.

Її очолив та виголосив проповідь о. Юзеф Кухарчик OCD, делегат провінціала Ордену Босих Кармелітів в Україні.

Під час проповіді о. Юзеф розповів про о. Олега Кондратюка. Слід відзначити, що о. Юзеф також виступав на цьому турнірі, причому він був гравцем за команду ФК «Кармель». На Службі Божій була мама о. Олега, Ніна Микитівна. По завершенні Служби Божої рідні, священики та команди-учасники відвідали міський цвинтар, де похований отець Олег.

 

Матчі турніру відбувалися на стадіоні «Шкіряник». Згідно з регламентом, турнір був побудований за круговою системою.

У першому матчі зустрілися господарі — ФК «Кармель», та «Агема Деї» зі Жмеринки. У цій грі перемогу здобула команда «Кармелю» з рахунком 3‑1. Наступний матч між «Camino» з Хмельницького та «Regginа» з Києва завершився бойовою нічиєю 3‑3. У третьому матчі турніру зустрілися «Кармель» та «Magnificat» із Мурафи. Мінімальну перемогу здобула команда з Мурафи: 1‑0. У наступному матчі ФК «Кармель» із рахунком 0‑2 поступився хмельницькому «Сamino». У матчі між «Агема Деї» та «Magnificat» була зафіксована нічия 2‑2. З мінімальною перевагою у рахунку (2‑1) ФК «Кармель» переміг команду «Regginа» з Києва. У наступному матчі «Regginа» поступилася «Агема Деї» зі Жмеринки з рахунком 0‑4. У матчі між «Magnificat» із Мурафи та «Сamino» з Хмельницького перемогу здобула команда з Мурафи з рахунком 3‑0. Також команда з Мурафи перемогла команду з Києва з рахунком 4‑1 та достроково стала переможцем турніру. В останній грі «Сamino» з Хмельницького переміг «Агема Деї» зі Жмеринки з рахунком 3‑1, і в підсумку команда з Хмельницького посіла друге місце на турнірі. Третє місце відійшло господарям турніру — ФК «Кармель» із Бердичева, на четвертому опинилась «Агема Деї» зі Жмеринки, та на п’ятому місці — «Regginа» з Києва.

На завершення турніру відбулась урочиста церемонія нагородження. Нагороджували учасників: о. Христофор Урбанські OCD — від імені організаторів турніру, Братів Босих Кармелітів; мама отця Олега Кондратюка та його однокласник, депутат міської ради, один зі спонсорів турніру Володимир Левандовський; а також організатор турніру, голова правління ФК «Кармель» Максим Железницький.

 

Усі команди були нагороджені футбольними м’ячами, дипломами, а також календарями та книжками про Бердичівський санктуарій. Диплом за третє місце дістала команда «Кармель», диплом за друге місце вручили команді «Camino», а Перехідним Кубком та дипломом за перше місце була нагороджена команда ХФК «Magnificat» із Мурафи.

Також були відзначені кращі гравці у складі кожної команди та кращі воротар, захисник, нападник і гравець. У складі команди «Агема Деї» кращим гравцем став воротар Михайло Шаркий, у складі «Magnificat» — Олександр Оріховський, у складі «Reggina» — Богдан Головко, у складі «Camino» — Олександр Жуковський, у складі ФК «Кармель» — Віталій Борисевич. Кращим воротарем турніру став гравець ФК «Кармель» — Віталій Щепанівський, захисником — Богдан Їжакевич-Рудницький з «Агема Деї», нападником — Віталій Дячок із «Camino», гравцем —Олександр Ковальський  ізХФК «Magnificat».

Бердичівська футбольна команда «Кармель» — це Віталій Щепанівський, Дмитро Подгорчук (капітан), Віталій Борисевич, Вадим Балахмей, Олександр Римарчук, Олександр Космін, Микола Конончук, Олександр Щепанівський та отець Юзеф Кухарчик.

Турнір відбувся на досить серйозному рівні, у кожному матчі була боротьба майже до останніх хвилин; про це говорили й самі футболісти після завершення змагань.

«Кубок пам’яті отця Олега Кондратюка — це чудова нагода в спільній молитві та через гру у футбол, якою також захоплювався отець Олег, віддати данину пам’яті чудовій людині та священнику, в колі людей, більшість яких його знали, а нині пам’ятають і люблять. Отець Олег залишив по собі велику кількість добрих справ, зокрема засновані за його безпосередньої участі футбольні команди Києва та Бердичева. Дуже відрадно, що його справа продовжується і зараз об’єднує християнську молодь уже не тільки цих міст. Хочу подякувати всім організаторам, спонсорам та небайдужим людям, які докладають зусиль для того, щоб цей турнір розвивався з кожним роком. Маю надію і впевнений у тому, що турнір пам’яті отця Олега Кондратюка щороку набиратиме обертів, розширюючи свою географію та кількість учасників. Щиро бажаю цього організаторам турніру; вдячний за запрошення та можливість брати участь у ньому та за прекрасну справу, започатковану у місті Бердичеві», —– сказав воротар ХФК «Reggina» Юрій Сак.


«Ми приїхали на цей турнір уперше, але не востаннє. Організаторам дякуємо за запрошення і за те, що прийняли нас. На турнірі було весело, класно, ми зустрілися зі своїми знайомими, проти яких раніше грали. А сам турнір був з інтригою і чималими емоціями. Було складно, бо всі команди були достойні виграти його! Ми зіграли чотири гри, і всі вони були важкими і непередбачуваними», — розповів капітан команди-переможця ХФК «Magnificat» Олександр Оріховський. «Ми вже втретє проводимо турнір пам’яті отця Олега. Це велика честь для нашого міста. Дуже приємно, що отця Олега знають і пам’ятають так багато людей не лише нашого міста, але й за його межами. Турнір було проведено на досить високому рівні. Усі команди були дуже сильними та у кожній грі боролися до фінального свистка. У цій важкій боротьбі нам, на жаль, не вдалося залишити кубок вдома утретє. Проте всі учасники провели час гарно та отримали масу позитивних емоцій», — розповів гравець команди «Кармель» Олександр Щепанівський.

Команда «Кармель» дякує за допомогу в організації турніру: братам Ордену Босих Кармелітів, які завжди всебічно допомагають, а особливо делегатові провінціала Ордену Босих Кармелів в Україні о.Юзефу Кухарчику OCD, настоятелю Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію о. Рафаїлу Мишковському OCD та куратору команди о. Христофору Урбанському OCD, міській владі за надання стадіону для проведення турніру, директору ДЮСШ, парафіянину Олександру Подгорчуку, а також меценатам турніру: депутату міської ради, однокласнику отця Олега Кондратюка — Володимиру Левандовському, Геннадію Радзимінському, Віктору Бричковському та усім, хто допомогав в організації та проведенні цього турніру.

 

Максим Железницький

Фото: Олександр Зімнін, Юрій Мельник
Джерело: CREDO