Події

СТАТИ ДРУЗЯМИ ЗА 9 ДНІВ або ХТО ТАКА ХЕЛЕНА ШТОЛЛЕНВЕРК?

23 Листопада, 2018

Акцію «Стати друзями за 9 днів» на сторінці у фейсбуці та на сайті згромадження старували Сестри Служниці Святого Духа. Мета акції – познайомити учасників з блаженною Хеленою Штолленверк,  співасновницею згромадження, отримати ще одну «подругу в небі», навчитися з її життєвого досвіду та помолитися за її заступництвом. Закінчиться «навчання» 28 листопада, в день спомину блаженної Матері Марії, Хелени Штолленверк (28 листопада 1852 – 3 лютого 1900).

У духовному житті важливо мати своїх святих друзів.

Святі заступаються за нас перед Богом. Їхній життєвий досвід є для нас безцінним, це ніби компас, що вказує напрямок до Неба дорогами святості. Їхня мудрість може стати важливою підказкою у прийнятті власних рішень.

 

З життя Матері Марії є чому повчитися особливо коли йдеться про життя з Богом. Життя цієї жінки повне внутрішньої драми і пошуку чогось більшого, хоча вона постійно досвідчувала границь своїх можливостей. Вона належить радше до “малих” людей в Царстві Божому і в Церкві. Велика мрія життя сестри Хелени – поїхати місіонеркою до Китаю, так і не збулася.

Проте бл. Мати Марія стала співзасновницею цілого згромадження місіонерок. Зараз більше ніж 3000 сестер служать у 50 країнах світу. В Україні діє 5 спільнот Згромадження Служниць Святого Духа. Спільнота сестер у Хмельницькому посвячена бл. Матері Марії.

 

Пройти 9тиденний «курс навчання» можна на сайті ssps.org.ua. Ось посилання на перший урок http://ssps.org.ua/a-ty-vzhe-chuv-pro-nei-podruzhytysia-za-9-dniv-blazhenna-maty-mariia-den-1/

 

Згромадження Сестер Служниць Святого Духа