Події

У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ВІДБУЛИСЯ ТУРНІРИ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ПАРАФІЯЛЬНИХ КОМАНД РКЦ В УКРАЇНІ

14 Січня, 2018

У місті Хмельницькому 13 січня з ініціативи Спортивного душпастирства Кам’янець-Подільської дієцезії відбулися традиційні турніри з футзалу у трьох вікових категоріях (12-14 років, 15-17 років та від 18 років) та різдвяна зустріч із ординарієм Кам’янець-Подільської дієцезії, єпископом Леоном Дубравським.

На змагання прибули здебільшого команди Кам’янець-Подільської дієцезії та команда-гість – ФК «Кармель» із Бердичева (Київсько-Житомирська дієцезія).  Кам’янець-Подільську дієцезію представляли парафіяльні команди з Хмельницького (дві парафії), Писарівки, Маниківців, Кам’янець-Подільського, Мурафи, а також команда Вищої духовної семінарії Святого Духа в Городку.

Турнір у віковій категорії від 18 років відбувався в училищі №25. Турніри у вікових категоріях 12-14 та 15-17 років відбувалися у спортивному комплексі «Новатор». У турнірі від 18 років, який мав назву «Кубок Святого Йоана Боско» змагалися шість команд із Кам’янця-Подільського, Городка, Писарівки, Маниківців, Мурафи та Хмельницького.  Переможцем турніру стала команда «Katedra» з Катедрального храму святих апостолів Петра та Павла, Кам’янець-Подільський. Друге місце зайняла команда «Давид» із парафії Пресвятого Серця Ісуса, Маниківці, а третє – команда «Кайрос» із парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, Писарівка.

Турніри 12-14 років та 15-17 років мали однакову назву – «Кубок Трьох царів». У наймолодшій віковій категорії змагалися три команди: дві з Хмельницького та команда з Мурафи. Перемогу в турнірі здобула команда «Magnificat» із парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, Мурафа; другими стали юні футболісти з команди ХФК «Сіон», парафія Христа Царя Всесвіту, Хмельницький, а третє місце посіла команда «Fortes» із парафії Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії, Хмельницький.

У турнірі у віковій категорії 15-17 років змагалися п’ять команд: з Мурафи, зі Жмеринки, з Бердичева та дві з Хмельницького. Перше місце здобула команда ХФК «Сіон» з парафії Христа Царя Всесвіту, Хмельницький, друге – ФК «Кармель» із Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію, Бердичів, а третє місце – ХФК «Agema Dei» з парафії Святого Олексія, Жмеринка.

Максим Железницький

http://kmc.media/2018/01/19/u-khmelnyckomu-vidbulysya-vidrazu-try-turniry-z-futzalu-sered-parafiyalnykh-komand-rkc-v-ukrayini.html