Новини

Салезіянська Родина та участь у Синоді 2021

13 Грудня, 2021

11 грудня в Малій Базиліці св. Петра відбувся день зосередження для груп Салезіянської Родини, в яку входять згромадження св. Франциска Сальського (салезіяни), Дочки Марії Помічниці Християн (салезіянки), Асоціація Салезіян Співпрацівників. Головною темою дня зосередження стало знайомство з концепцією Синоду 2021 та питаннями, які виносяться на обговорення.

Конференції на тему Синоду провів о. Роман Крат. Він дуже чітко пояснив ідею синодальності Церкви та показав різноманітність християнських спільнот у світі. Окремо учасники зустрічі звернули увагу на дуже слабку практику дискусій в середині РКЦ України. В спільнотах відчувається брак знань про права та обов’язки мирян, відсутність ініціативи та боязнь висловити свою думку, яка відрізняється від поглядів настоятеля. Салезіяни Одеси виступили з пропозицією допомогти курії в проведенні обговорень у дієцезії.

Нагадаємо, що такі обговорення мають пройти в усіх дієцезіях до квітня місяця і їхнім результатом стануть відповіді на 10 глобальних питань. Комісія душпастирства молоді запрошує всіх небайдужих долучитися до роботи Синоду у своїх парафіях.