Новини

Сімейний семінар парафіі св. Йоана Павла ІІ у Львові.

08 Березня, 2021

Для підтримки християнських сімей в Домі Паломника в Брюховичах відбулася конференція “Сімейного Семінара”. 50 дорослих (майже всі це подружні пари) і 20 дітей провели два дні на молитві і навчаннях.

Участь в конференції взяв також о. Василь – капелан в греко-католицький капелан АТО з дружиною (прес-секретар львівської в’язничної системи). Це є вже п’ятирічний душпастирський проект парафії св. Йоана Павла ІІ, скерований до родин. У формації виїзних реколекцій передається навчання Церкви про сім’ю, особливо виражена св. Йоаном Павлом ІІ. Молоде подружжя Романа і Наталі Копотів, ще як наречені брали участь у перших зустрічах, а тепер як подружжя ділилося своїм досвідом і представляло в конференціях принципи сімейного життя. Базовою молитвою був “Брев`ярій для мирян”.

Разом з о. Григорієм Драусом (навчався на факультеті сімейних наук в Іституці при Університеті Кардинала Стефана Вишинського в Варшаві) представлено теми: “Чого чоловік очікує від жінки і чого жінка очікує від чоловіка”, “Християнська сім’я відкрита на життя”, “Як передавати віру дітям”. Навчання було на підставі енцикліки св. Павла VI “Humane vita” та св. Йоана Павла ІІ “Familiaris cosortio”. Реалізацією місії передання віри дітям була урочиста Служба, під час якої двоє дітей Володі і Тетяна, після довгого парафіяльного приготування, приступили до Першого Причастя.

Сімейний семінар парафіі св. Йоана Павла ІІ у Львові. (rkc.lviv.ua)