Новини

Реколекції для юнаків в с. Городище

02 Травня, 2024
З 26 по 28 квітня в селі Городище, біля Шепетівки, відбулися покликальні реколекції для юнаків від 15 років. На реколекціях були присутні хлопці з Городище, Городківки, Гусятина, Полонного, Чечельника та Шепетівки у кількості 13 осіб. Також у цих реколекціях взяли участь і брати-постуланти, які приїхали з Городківки.
Реколекції провадив Отець Богдан Мураховський OFM. Реколекції розпочалися зі Служби Божої. Темою та закликом цих реколекцій були «Іди за мною». Під час реколекцій ми слухали конференції на різні теми: «Як не вийти з Церкви?» , «Як лишити все і піти за Ісусом?» та багато іншого. Також і був відповідно визначений час на відпочинок, рекреацію та вечірні посиденьки.
На другий день реколекцій до нас завітав наш провінціал Отець Бенедикт Свідерський OFM, який скерував до нас Боже Слово і звершив Пресвяту Євхаристію.
Всі хлопці залишилися під приємними враженнями, кожному ці реколекції відкрили щось нове – комусь більше, комусь менше – але кожен із хлопців точно запамʼятає ту науку, яку ми отримали протягом трьох днів. Ну і так як це перші покликальні реколекції за останні два роки – то хлопці були неймовірно раді бачити старих знайомих, познайомитися з новими хлопцями і послухати цікаву науку від священників.
Дякуємо Богу за цей час реколекцій, і завжди молимося за покликання, особливо до священицького та монашого життя.
Джерело: РКЦ в Україні