Події

IV ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ВІТЕР НА-ДІЇ

02 Вересня, 2019
Четвертий Всеукраїнський молодіжний Фестиваль Вітер На-Дії відбудеться 15 вересня у Львові, на території Українського Католицького Університету, вул. Козельницька, 2.
Ось чому цю подію не можна пропустити:

Міжконфесійний формат та широка географія учасників 

Фестиваль об’єднає гостей та спікерів з різних регіонів та країн, а також представників різних конфесій України. Православні, греко- та римо-католики, протестанти творитимуть єдиний молодіжний простір змін.

Інтелектуальний майданчик

Багатьох спікерів, заявлених у програмі Фестивалю, зазвичай можна почути на конференціях для бізнесу, куди не так просто потрапити кожному охочому.
Під час «Вітру» зустріч з відомими підприємцями, блогерами, митцями, стартаперами, музикантами та телеведучими стане можливою для всіх зареєстрованих учасників!

Музична програма

Протягом цілого дня на денній та вечірній сцені триватиме музична програма, яка завершиться виступом гурту Антитіла
Серед гуртів, які також можна почути цього дня —ДикоBrass, Kana Band, PopryVse, SofiBand 2018,Quo Vadis_DDS, ModernFolk та інші.

БЕЗКОШТОВНА участь 

Більшість подій Фестивалю, в тому числі інтелектуальний майданчик, майстер-класи, панельні дискусії та концерти є безкоштовними. Достатньо зареєструватися на сайті http://vnd.in.ua/, щоб потрапити на Фестиваль.

Духовний майданчик та молитва 

В сучасному світі, де люди перенасичені інформацією, інколи потрібно просто зупинитись і знайти тишу. Саме тоді ми можемо почути відповіді на найважливіші запитання. Таким місцем тиші і молитви буде церква на території Центр Шептицького. Тут протягом дня триватиме і молитва, і можливість для сповіді чи доброї розмови, чи нагода побути з Богом сам на сам, щоби поставити найголовніші запитання Тому, Хто вже знає досконалі відповіді на них.

Місце добрих зустрічей та спілкування 

Вже вчетверте «Вітер На-Дії» збирає у Львові людей з різних міст, країн, різних культур та традицій. Але всіх їх об’єднують спільні цінності та бажання творити зміни в Україні. Тут ви точно зустрінете своїх знайомих, з якими часто не маєте іншої можливості для доброї розмови, а також познайомитесь з людьми, про яких багато чули або за ким давно стежите у соцмережах.

Відкрити Митрополита Андрея Шептицького по-новому 

В умовах воєн, відсутності національної держави та численних викликів, він зумів підняти з колін і свій народ і свою Церкву. Як не дивно, рішення і висновки Митрополита є дуже актуальними і сучасними сьогодні. На Фестивалі ми багато уваги приділимо цій постаті та його пропозиціям для сучасних українців.