Новини

Художній фільм “ВІРИТИ” вийде в прокат восени

13 Серпня, 2021

11 вересня 2021 р. в столичному кінотеатрі “Київська Русь” відбудеться урочиста прем’єра художнього фільму “Вірити”, а далі фільм демонструватимуть кінотеатри різних міст України (про деталі буде повідомлено дещо пізніше).
Фільм “Вірити” заснований на реальних подіях. Він демонструє правдиву суть комунізму в СРСР та відкриває природу тоталітарної системи, яка не терпить інакодумців та руйнує фундаментальні гуманні цінності людини: свободу віри, свободу слова та людську гідність.

Сюжет фільму відбувається в Радянській Україні, на Вінниччині. У 1953 році головний герой Петро повертається після 30 років ув’язнення в Сибірі додому на Вінниччину, до своєї сім’ї. А далі флешбек переносить сюжет в 1920-ті роки. Саме тоді почались ті драматичні події, коли до влади прийшли комуністи. Вони агітували людей приймати ідеї радянської влади, відмовившись від Бога та віри і організовували руйнацію храмів. Петро зі своєю сім’єю та односельчанами став свідком та учасником подій, що стали великим випробуванням віри…
В головних ролях: Дмитро Вівчарюк, Марина Кошкіна, Анатолій Ященко
Режисер: Артем Шемет
Автор сценарію: о. Павло Вишковський ОМІ
Виробництво: Телерадіокомпанія “EWTN Україна”
Тривалість фільму: 60 хв
Джерело: EWTN Україна