Події

ДРУГА ЗУСТРІЧ ОРГКОМІТЕТУ ДДМ

25 Лютого, 2019

Команда організаційного комітету зібралась вдруге вже в п’ятницю 15-го лютого 2019 року. Цю зустріч очолив єпископ Київсько-Житомирської дієцезії – Віталій Кривицький SDB. Вже двадцять сьомий раз організатори піклуються про те, як зустріти щонайменше півтисячі гостей. А цього разу ми серйозно задумались над тим, кого ми хочемо відпустити з ДДМ?…

Його Преосвященство швидко вивчив початок підготовки та вправно скерував дискусію над принциповими та болючими організаційними питаннями. Увага команди була зосереджена на другому дні ДДМ: обирали доповідачів на конференцію, міркували над ймовірними корисними свідоцтвами. Окремим пунктом обговорень стало місце проведення культурної програми в суботу 13 квітня. Ми почули від Єпископа слушні зауваження та коректи за 26 ДДМ. Погодилися та одразу подали ідеї для удосконалення процесу пережиття XXVII ДДМ в м. Житомирі.

Другий рік поспіль дякуємо Богу за присутність Його Преосвященства на самісінькому початку організації Дієцезіальних Днів Молоді в м. Житомирі. Разом – сила!

Наступна зустріч вже незабаром…

https://kzd.org.ua/news/druga-zustrich-orgkomitetu-ddm