Новини

ЧЕТВЕР – РОЗДУМИ ПРО ПОКЛИКАННЯ. Молодість – час вибору

10 Червня, 2021

Час вибору Молодість – це час вибору і постанови. Саме від постанов, прийнятих в молодості залежить все майбутнє життя. Вони принесуть або плоди щастя, або сльози розчарування. Вибрати свою дорогу, знайти своє покликання – саме такі питання постають перед молодими дівчатами та юнаками. Тільки знайшовши свою дорогу в житті можна бути по справжньому щасливим. Чи ти вже знаєш свою дорогу? А чи взагалі шукаєш її? Адже головним завданням кожної людини є знайти своє місце в світі. Чи легко погоджуєшся з Божими планами відносно тебе, так несхожими з твоїми власними? Твоє життя – найбільша цінність і ти не можеш дозволити його загубити. Але що робити, щоб відкривати своє покликання?
Готових рецептів не існує. Найважливіше – довіритися голосу Бога, прийняти Його заповіді, послухатися їх. Бо неможливо покликання видумати, не вдасться йому і навчитися.
Ми – християни настільки, наскільки здібні розпізнати волю Господа, що в нас діє. Адже, що таке для християн воля? Це, перш за все, те, чого хоче Господь: «Не ви Мене вибрали, а Я вас вибрав» (Йо 15,16). На все у житті – воля Божа, в усьому мусимо довірятися Йому.
Довіра усього Ісусові і Його Церкві – перший крок в розпізнанні покликання. Ісус нікого не примушує. Твій вибір – вільний і свідомий.
П. Вишковський, «Пізнай своє покликання», Обухів 2004.