У Львові відбудеться «Форум відповідальних людей», де упродовж двох днів 11-12 червня учасники матимуть унікальну можливість для зустрічі та натхнення, знайомства із непересічними спікерами та представниками різноманітних середовищ: громадського сектору, підприємців, культурних діячів, представниками духовенства, волонтерами, студентами та просто небайдужими людьми.

Темою цьогорічного Форуму є «Соціальна приязнь». Теми панельних дискусій: «Відповідальні Бути Людиною», «Відповідальні Мати Цінності» (11 червня), «Відповідальні Давати Усвідомлено» (12 червня).

Спираючись на багатогранний досвід громадської діяльності спікерів, висвітлюватиметься тема соціальної приязні крізь призму цінностей у контексті різних середовищ: громада, культура, Церква, бізнес, влада. Як творити спільноту, вибудовуючи мережу довіри, як жити та споживати відповідально та які існують інструменти, аби ставати «кращою версією себе» – про це і багато іншого ділитимуться з учасниками спікери заходу: о. Андрій Зелінський, Алім Алієв, Єлизавета Бончужна, Сашко Горонді, Марина Попатенко, єпископ Віталій Кривицький, Наталя Саноцька та інші. Слідкуйте за анонсами спікерів на сторінці Форуму: https://www.facebook.com/forumvidpovidalnyh/

В рамках Форуму учасники також пропрацюють практичні кейси на виїзних локаціях на теми цілей сталого розвитку з Іриною Фіщук на прикладі діяльності громадських організацій «Емаус-Оселя» та «Зелена Коробка».

Крім того, організаторами заходу передбачено харчування та (за потреби) проживання учасників на період Форуму, кавові перерви та вечірні програми.

Реєстрація на Форум обов’язкова: https://forms.gle/mApUbwN8R3EzKijf8