Новини

Босі Кармеліти запрошують юнаків на реколекції: «Між хаосом та космосом»

29 Серпня, 2022

Босі Кармеліти запрошують юнаків до участі у чергових реколекціях. Будемо роздумувати над особливостями чоловічої набожності, а також над порядком і безладом в нашому житті на рівні моральному, емоційному та релігійному. Чекаємо Тебе!

Настає в житті такий настрій, коли хочеш зрозуміти щось більше. Відчуваєш, що новини, які автоматично гортаєш у мобілці, нічого тобі не дають. З’являється сумнів щодо вартості життя. Але ти віруюча людина, і знаєш, що за поверхнею є щось більше. Неодноразово почувши мудру проповідь, конференцію чи свідчення, ти відчуваєш, що життя має багато сходинок, воно цікаве і кличе до розкриття власних здібностей.  Потрібно віднайти зв’язок зі своїм серцем, а в ньому відчути присутність Господа.

Таким місцем і часом є реколекції. Це час для молитви, нагода висловити свої думки в колі ровесників, які також шукають чогось більшого у власному житті, які вірять в Бога і знають, що Він промовляє до кожного. Запрошуємо тебе на кармелітські реколекції в Кам’янці-Подільському. Маємо надію, що кармелітський харизмат стане стежкою твоєї духовності. Ким би ти не став у житті, навчання про молитву святої Терези Авільської, настанови святого Йоана від Хреста щодо випробування у вірі чи захоплююча духовність святої Терези з Лізьє можуть тобі допомогти знайти свою глибину спілкування з Богом у щоденному житті.

Дата

30 вересня – 2 жовтня 2022 р.

Тема

«Між хаосом та космосом» – чоловіче покликання

Місце проведення

вул. Кузнечна, 6, м. Кам’янець Подільський (монастир сестер-уршулянок)

Для кого та вік

реколекції для юнаків від 15 років

Ведучий

о. Рафал Мишковський OCD

Початок

п’ятниця, 30 вересня, 18:00

Закінчення

неділя, 2 жовтня, 11.00

Kошт

добровільна пожертва

Контакт

отець Рафал 067 111 74 86

karmel.ua@gmail.com

Джерело:  Римсько-Католицька Церква в Україні