Події

Апостольство маргариток. 12 – 18 травня – тиждень молитви за покликання до священства та монашества

13 Травня, 2019

12 – 18 травня  – тиждень молитви за покликання до священства та монашества. Не забувайте використати ці дні для щирої молитви за своїх душпастирів. Саме 12 травня члени Апостольства маргариток відновлюють свої обітниці молитися за священників.

Для чого потрібно Апостольство Маргариток?

Священники потребують нашої допомоги, а найкращим способом допомоги, який ми всі можемо використовувати – це МОЛИТВА. Тому давайте будемо молитися за конкретних священників. Саме для такої молитви і існує Апостольство Маргариток

Що таке Апостольство маргариток?

Для молитви в Апостольстві маргариток збирається група кількістю 7 людей, де всі зголошуються молитися за конкретного священника. Кожен з групи присвячує цій молитві один день в тиждень (для кожного дня тижня призначається один учасник групи – маргаритки). В цей “свій” день (окрім встановлених молитов) можна пожертвувати за священника свою працю, страждання та радості…

Дуже важливою умовою є те, що свою обіцянку молитви за конкретного священника ми приносимо Богу на все своє життя – НАЗАВЖДИ. І навіть після смерті священника не перестаємо молитись за нього.

Як з’явилось Апостольство маргариток?

Все почалось з Маргарет О’Донел, яка в 13 років тяжко захворіла. Після лікування вона повернулась до дому, але залишилась повністю паралізованою. Одного разу вона зрозуміла, що свою хворобу і свої страждання вона може пожертвувати в ім’я доброї цілі. Маргарет почала молитися в різних намірах, а особливо за священників. Багато людей приходило до неї щоб просити про молитву і поступово стала молитися в середньому за 20 людей. Так продовжувалось все її життя.

Дізнавшись про цю історію, Луїза Вард з Канади почала збирати групи людей, які бажали як і Маргарет, разом молитися за конкретних священників. Таким чином з’явився рух маргариток, що розповсюдився по всьому світу.

Збирайтесь та моліться за своїх душпастирів.