Події

ІІІ ТИЖДЕНЬ ВИХОВАННЯ. ТАТО ВДОМА. Дивимось фільми про батьків та дітей

08 Червня, 2019

Дорогі друзі, хочемо закінчити наш ІІІ Тиждень виховання підбіркою фільмів про відносини батьків та дітей. 

Бути добрим батьком – це значить бути мудрим, терплячим, люблячим, справедливим.  І хоча бути добрим батьком не всім чоловікам під силу, все ж таки прагнути ідеалу потрібно. До того, кожен тато – це в першу чергу, герой для своєї дитини.

Батько нареченої (1991)

лучшие фильмы про отцов, список фильмы про пап, комедия про отца и дочку

Видати доньку заміж – нелегкий  «челендж» для кожного тата. Якщо у вас підростає маленька принцеса, радимо подивитись саме цей фільм. Ця комедія підніме настрій всієї сім’ї та научить тому, як важливо приймати вибір своїх дітей.

Ми купили зоопарк (2012)

лучшие фильмы про отцов, список фильмы про пап, фильмы про отцов одиночек

Головний герой Бенджамін Мі – удовець, на руках  якого залишилось двоє дітей. В якийсь момент Бенджамин вирішує кардинально змінити життя та покупає закинутий зоопарк з двома сотнями екзотичних тварин. Правда, на це він тратить всі накопичені гроші. Але татові під силу все, навіть пройти випробування тваринами, інспекціями та співпрацівниками, які йому дісталися разом з зоопарком.

В гонитві за щастям (2006)

лучшие фильмы про отцов, фильмы про пап

Якщо ви не бачили цей фільм, обов’язково зробіть це. Уілл Сміт тут грає разом зі своїм сином. Не будемо забігати наперед, але це один з найбільш зворушливих фільмів, який варто подивитися всією сім’єю.

Життя прекрасне (1997)

лучшие фильмы про отцов, фильм про пап список

Чудовий фільм про люблячого батька Гвідо, який захищає, оберігає та турбується про свого сина Джозуе навіть тоді, коли вони попадають до концтабору. Гвідо підносить Джозуе все, що відбувається як своєрідну гру, за перемогу в якій можна отримати великий танк. Але у цієї гри є умови: не можна плакати, скаржитися і просити їжу. Неймовірно сильна історія, яка зворушить навіть чоловіків.

2+1 (2016)

лучшие фильмы про отцов список фильмы про пап

Життя Сема було легким й безтурботним рівно до тих пір, поки одна з його колишніх подруг не підкинула йому немовля. Розуміючи, що маленька дитина – велика проблема для нього, Сем вирушив на пошуки Христини. Він був упевнений, що йому вдасться повернути дівчинку матері, але все склалося зовсім не так, як він планував.

Несплячі в Сіетлі (1993)

лучшие фильмы про отцов, фильмы про отцов-одиночек

Романтична і неймовірно зворушлива історія хлопчика Джоні і його тата Сема. Видавець Сем болісно переживає смерть дружини і вирішує переїхати в Сіетл. Але маленький Джоні не має наміру здаватися і хоче допомогти татові знайти дружину. Він дзвонить на радіопередачу і розповідає про своє бажання. Сотні дівчат відгукуються на повідомлення Джоні, але серце хлопчика чіпляє лист Енні. А ось чи зможе Сем поміняти свою думку про цю затію сина – покаже час.

Покорителі хвиль (2012)

лучшие фильмы про отцов, фильмы про пап

Це справжній океан чоловічих емоцій! Фільм заснований на реальних подіях з життя каліфорнійського серфера Джея Моріарті, який в 16 років підкорив небаченої висоти хвилю. У цьому йому допомагав старший товариш Фрости Хессен, котрий полюбив свого підопічного як рідного сина. Паралельно ми бачимо, як Фрости вчиться бути хорошим батьком своїм дітям. Фільм про підтримку, наставництво у світі без кордонів, коли є бажання.

Мужики (1981)

лучшие фильмы про отцов

Фільм про не легке радянське дитинство, про «чужих» і «своїх» дітей. Про блудного, заплутавшогося в почуттях,  але в кінцевому підсумку – справжнього, дбайливого і відповідального батька.

Джерело: www.uaua.info