Новини

Закннчення третьої сесії Школи душпастирствамолоді.

04 Грудня, 2021

4 грудня 2021 року відбувся останній день заключної сесії Школи душпастирства молоді. Підсумком річного навчання стали слова, які скерував о. Міхал Воцял SDB у молитві за усіх учасників, щоб Господь благословив милосердним зором та милосердним серцем, готовим працювати після поразок.

Отримавши сертифікат про навчання, учасники Школи відвідали молодіжний центр св.Івана Боско, де могли наочно дізнатися про практичний досвід праці з молодими людьми.

 

 

Одна з учасниць Каріне поділилась враженнями від усіх трьох сесій: «Школа дала знайомство з чудовими людьми, «фанатичними» однодумцями та запал і натхнення в служінні молоді з новими силами, ідеями та підходами».

 

За словами ще одного учасника Остапа, на Школі він отримав неймовірні враження, познайомився з неймовірними людьми та вчився у неймовірних форматорів.

 

Від імені всіх учасників дякуємо організатору Школи о. Юстину Копитко OFM за набутий досвід, високий рівень підготовки до кожного заходу, за запрошених лекторів. З нетерпінням очікуємо на майбутню зустріч випускників.

Ірина Грищенко