Новини

Заклик єпископату Україні до витривалої молитви в намірі миру та паломництва папи Франциска до України.  

01 Лютого, 2022
Шановні Отці та Богопосвячені Особи!

В Нагірній проповіді у версії святого Матея Господь Ісус закликає нас бути витривалими в молитві. Говорить про це словами: «Просіть, і дасться вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам» (Мт 7,7).

В ситуації, в якій сьогодні знаходиться Україна, цей заклик спонукає нас до неустанної молитви про дар миру.

В іншому місці Євангелія читаємо: «Знов істинно кажу вам: коли двоє з вас згодиться на землі просити що б там не було, воно буде дано їм моїм Отцем Небесним» (Мт 18,19). Тому до витривалості в нашій молитві ми повинні додати єдність нашої просьби, адже в цьому наш Небесний Отець вбачає причину до того, щоб вислухати прохання людей, які до Нього заносять свої молитви.

Навчені Божою Мудрістю, ми вже розпочали нашу молитву Суплікації та пожертвували наш піст в середу. Закликаємо також, в ім’я турботи про долю Батьківщини, приєднати до молитви вірних Спільноти Церкви два заклики, щоб щоденно, витривало і в єдності молитися в намірі миру та паломництва папи Франциска до України. Сподіваємося, що присутність серед нас цього апостола і борця за мир, сприятиме мирному розв’язанню важких і напружених ситуацій, як це було з багатьма його візитами до країн, які переживали конфлікти.

Усім тим, які ступають на дорогу, вказану нам Господом Ісусом Христом, благословляємо з усього серця на час витривалої та злагодженої молитви.

1 лютого 2022 року

Римсько-Католицькі Єпископи України

Пропозиції закликів до молитви вірних:

1. Молитва творить чудеса, перетворює найважчі моменти нашого життя. Молімось за збереження нашої Батьківщини від зла, спричиненого війною, і про благодать миру, щоб кожен, хто живе в Україні, міг радіти мирним і безпечним життям. Тебе просимо…

2. Ісус сказав: «Мир вам!». Молімося про приїзд папи Франциска до України, щоб він, ступаючи на нашу землю в ім’я Князя Миру, закликав усіх до відповідальності за людське щастя і вільність, які є правом кожної людської особи. Тебе просимо…