Новини

Закінчилось XXXІІІ засідання Комісії у справах душпастирства молоді РКЦ України

01 Березня, 2024

27-28 лютого в Бердичіві відбулось чергове засідання Комісії у справах душпастирства молоді. На зустріч приїхали дієцезіальні молодіжні душпастирі, відповідальні за різні напрямки діяльності комісії та члени Молодіжної ради при комісії. 

Перший день був присвячений звітам. Так кожен з дієцезіальних душпастирів розповів як проходить його молодіжне служіння, які проведені заходи і що планується зробити цього року.  За ситуацію в душпастирстві покликань розповів о. Леонід Ярошинський. Ірина Назаренко, відповідальна за католицькі заклади освіти, ознайомила присутніх з  Типовим положенням католицьких шкіл, яке було прийнято на VI зустрічі керівників римсько-католицьких навчальних закладів.  Про діяльність комісії в галузі захисту неповнолітніх розповів о. Міхал Воцял, заступник голови комісії. 

У той час, коли проходив звіт діяльності, Молодіжна Рада зібралась на своє засідання, на якому було прийнято взяти під свою опіку інстаграм комісії. 

Конференцію на тему «Зв’язок закладів освіти з душпастирством молоді» провів о. Петро Майба SDB, голова ГС “Католицька освіта”

Перший робочий день закінчився Святою Літургією, яку очолив єпископ Віталій Кривицький. Також єп. Віталій представив нову книгу “Дорога світла”, яку було видано завдяки Комісії душпастирства молоді.

 

Після Служби Божої всі члени комісії провели чудову прогулянку вулицями Бердичціва. 

Другий день став не менш насиченим. Відповідальний за організацію СДМ в Україні, о. Вальдемар Павелець, поділився своїм баченням підготовки до Ювілею молоді в 2025 році. Керуючись посланням Папи Франциска до молоді, була прийнята тема Дієцезіальних Днів Молоді в Україні: “Ті, хто Богу довіряють, відновлюють сили” (див.Іс.40, 31). Також Була прийнята тема Тижня виховання 2024: “Бог смартфону”.

 

Закінчився другий робочий день роботою над стратегією комісії на 2024 – 2026 роки.