Новини

ЗАХИСТ НЕПОВНОЛІТНІХ. ІІ формаційна зустріч для делегатів та компетентних осіб у справах захисту неповнолітніх у Римо-Католицької Церкві в Україні.

17 Квітня, 2021

15 квітня 2021 року в домініканському Інституті св. Томи Аквінського в Києві відбулася

В зустрічі взяли участь представники п’яти дієцезії та трьох чернечих орденів. Протягом цілого дня вони мали нагоду почити чотири доповіді.

Пані Світлана Баранова, кандидат психологічних наук, розповіла про психологічні наслідки сексуального насильства та спосіб прийняття потерпілих осіб.

Пані Віра Левко, суддя Дніпровського районного суду м. Києва, представила українське законодавство та можливості співпраці між державою та Церквою у справах сексуального використання неповнолітніх.

Отець Марцін Казновські SDB, доктор богослов’я та інспектор Інспекторії св. Яцека в Кракові, ділився своїм досвідом зустрічі з неповнолітніми жертвами та кривдниками.

Натомість отець В’ячеслав Гриневич SAC, фахівець із PR-стратегії та виконавчий директор Caritas Spes, показав принципи вирішування криз та способи комунікації в складних ситуаціях.

Під час зустрічі була також нагода до кращого пізнання один одного, ділення особистим досвідом, пошуку відповіді на питання, та планування подальших дій що до кращого захисту неповнолітніх.

Зустріч зорганізував отець Якуб Гонцяж ОР, відповідальний за захист неповнолітніх в рамках Комісії у справах душпастирства молоді РКЦ.

 

Автор: Якуб Гонцяж ОР