Новини

У Ватикані збиратимуть ліки та харчі для постраждалих від війни в Україні

06 Березня, 2022
Апостольська елемозінерія розіслала дикастеріям Римської Курії запрошення приєднатися до надзвичайної збірки, що відбудеться наступного понеділка.

У понеділок, 7 березня 2022 р., Держава-Місто Ватикан стане осередком «надзвичайної збірки продуктів та ліків для населення України, що страждає від війни». Ініціативу, що має стати ще одним конкретним знаком близькості Папи та Апостольської Столиці зі страждаючими, організовує Апостольська елемозінерія. У повідомленні, надісланому відомствам Римської Курії, ватиканські працівники запрошені доставляти продовольство та медикаменти на площу перед палацом Губернаторства, де чекатимуть спеціальні фургони. Зібрану гуманітарну допомогу буде якнайшвидше доставлено до України в координації з осередком збору допомоги, що при соборі Святої Софії в Римі.

Нагадаємо, що кардинал Конрад Краєвський, Папський Роздавач милостині, вже доставив перший вантаж із медичними засобами, зібраними колективом Ватиканської аптеки та наданими Дирекцією охорони здоров’я та гігієни Губернаторства Ватикану.

Крім того, ватиканська педіатрична лікарня «Bambino Gesù» виділила двадцять місць для онкохворих пацієнтів з України.

vaticannews