8-10 листопада в Патріаршому Домі у Львові відбулася зустріч керівників католицьких закладів освіти РКЦ та УГКЦ, у якій взяли участь 36 директорів та представників закладів. Організаторами цієї зустрічі традиційно стали ГС «Католицька Освіта» та Комісія у справах душпастирства молоді РКЦ України. Програма зустрічі включала навчання, тренінги, обговорення нагальних освітніх питань, обмін досвідом та глибше знайомство, спілкування в спільноті керівників.
В п’ятницю всі учасники мали інтерактивну конференцію «Шкільний капелан», яку представив о. Петро Майба SDB. Хто такий шкільний капелан, яка мета та завдання його діяльності в закладі освіти, його функції та роль – ключові питання конференції. Також було освітлено виклик сьогодення, особливо в умовах війни – шкільний капелан, духівник в державних та комунальних закладах освіти.
В суботу день розпочався з Божественної Літургії в Східному обряді. Пізніше тему «Психологія підлітка» представила с. Катерина Молочій, де учасники могли обговорити виклики підліткового віку, особливості його переживання, шляхи порозуміння педагогів, підлітків та батьків.
На окремій зустрічі керівників РКЦ відбулося опрацювання Типового Положення про ЗО РКЦ, яке було затверджено Конференцією єпископів України як базовий документ освітнього закладу.
Актуальним та практичним виявився тренінг на тему «Ресурсність педагога» від спікера Дарини Куц. Як зберегти власний ресурс, як навчитися справлятися з викликами сьогодення, що може давати ресурс та навпаки спустошує, як зберегти та наповнити ресурс всіх учасників освітнього процесу – основні акценти тренінгу.
В неділю день розпочався Службою Божою в Західному обряді. Пізніше учасники мали тренінг від спікера Аліни Михалюк «Майстермайнд», під час якого могли окреслити та визначити педагогічні проблеми і побудувати алгоритм їх вирішення.
Закінчилася трьохденна зустріч висловленням подяк, діленням спільними враженнями, усвідомленням того, що корисного можна взяти для роботи своїх закладів.
Богу подяка за важливе навчання, отриманий досвід, наповнення, відновлення сил та бажання нових педагогічних звершень.