Новини

Служити молоді. Курси душпастирства молоді для семінаристів Києво-Житомирської дієцезії

20 Квітня, 2023

18 квітня в с. Осикове для семінаристів Києво-Житомирської дієцезії розпочався курс занять з душпастирства молоді. Протягом тижня представники Комісії душпастирства молоді України мають представити дану тему в різних напрямках.

Перший день відкрив о. Міхал Воцял, заступник голови Комісії душпастирства молоді. Він представив бачення Церкви відносно молоді та розповів про різні напрямки, в яких працюють молодіжні душпастирі. Семінаристи поділились своїми знаннями щодо роботи з молоддю.

Олена Пономаренко, салезіянка – співпрацівничка та секретар Комісії душпастирства молоді, ознайомила присутніх з салезіянською системою виховання та поділилась власним досвідом служіння в ораторії. Практичним завданням став аналіз «Листа з Риму» св. Джованні Боско.

Наступного дня, 19 квітня, Богдан Грунь, представник Комісії душпастирства молоді Києво-Житомирської дієцезії, протягом цілого дня проводив заняття по роботи в соціальних мережах. По закінченню лекцій учасники представили сім постів, які протягом тижня розміщували б на сторінках парафій, або рухів.

Курси продовжуються. Попереду інші цікаві лекції та практичні заняття.