Новини

Словаччина: молитовний марафон у контексті приїзду Папи

09 Серпня, 2021
Організатори закликають приготувати «духовний букет», щоб належно зустріти Наступника святого Петра під час паломництва їхньою землею.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Сорок днів молитви, щоб духовно приготуватися до візиту Папи Франциска. Таку ініціативу організувала словацька дирекція Папських Місійних Організацій. Нагадаємо, що Апостольська подорож Святішого Отця до цієї країни запланована на 12-15 вересня.

Молитовний «марафон» розпочинається 7 серпня та триватиме до 15 вересня. Він передбачає щоденне проказування Розарію у храмі, вдома чи в своїх спільнотах. «Запрошуємо людей доброї волі», – пишуть організатори, – брати участь у приготування “духовного букету”, до якого кожен може докласти свою “квітку” шляхом молитви за Словаччину та за Папу».

Словацькі єпископи, у свою чергу, в рамках духовного приготування заохочують скерувати погляд на приклад Пречистої Діви Марії та святого Йосифа, які «є нашими провідниками в наслідуванні Ісуса та ведуть нас до розпізнавання слідів Його присутності в нашому житті, в наших очікуваннях і в найглибших прагненнях нашого серця». Й до «цього паломництва запрошені всі ми: окремі особи, сім’ї та спільноти. Сам Папа Франциск приєднається до нього у вересні та особисто підбадьорить нас», – додають ієрархи в своєму посланні.

Братиславський єпископ-помічник Йозеф Галько, відповідальний за духовне приготування до вересневого візиту Папи, також заохочує вірних до щоденного проказування молитви на вервиці, щоби слова, які Святіший Отець промовлятиме в Словаччині «падали на плідний ґрунт, принісши плід глибших стосунків з Ісусом Христом».

www.vaticannews.va/uk/church/news/2021-08/molytovni-iniziatyvy-v-slovacchyni-z-nagody-vizytu-papy.html