Реколекції про розпізнання своєї життєвої дороги!
Слава Ісусу Христу!
3-5 березня в тиврівському монастирі св. Євгена де Мазенода, де служать Місіонери Облати Марії Непорочної відбулися реколекції для хлопців, які розпізнають своє покликання. В реколекціях взяли участь 5-ть юнаків з Вінниччини: Гнівань та Мурафа. Проводив реколекції о. Вадим Дорош ОМІ.
![](https://juvanima.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/329595894_749527330110814_5200839412870557448_n-768x1024.jpg)
В часі реколекцій були цікаві конференції, презинтації та дискусії. Також центром кожного дня була Служба Божа і спільна молитва. В часі реколекцій була прогулянка над р. Південий Буг та у суботу переглянули у вечері разом патріотичний фільм. Усі наші спвльні молитви були у намірі наших Захисників та перемоги над ворогом.
Бажаємо хлопцям відкривати свою життєву дорогу і не боятися іти за Ісусом Христом навіть, якщо кликатиме до місійного згромадження.