Новини

Реколекції для дівчат у Бердичеві: як стати ідеальною жінкою

14 Березня, 2024
8-10 березня у Бердичеві відбулися реколекції на тему “Ідеальна жінка”, в яких взяло участь 19 дівчат.
Нам товаришував о. Юзеф Кухарчик OCD, який в 5 компліментах підкреслив, яка має бути зріла жінка: та, яка любить на всі 100%, вміє слухати, говорить правду, виконує Божу волю, має міцну віру. Також с. Вероніка Люльчак SCM розкрила для дівчат теми краси, яка походить від Бога та як стати стильною християнкою. Вона звернула увагу на те, що жінка, яка знає, що люблена Богом – випромінює красу. Кожна жінка має реалізувати те, ким вона покликана бути – дочкою Бога, нареченою Христа, матір’ю людського створіння.
Ось кілька свідчень учасниць реколекцій:
“На реколекціях мені дуже сподобалося. Благословенне місце та об’єднана Святим Духом спільнота допомогли краще пережити круто сплановану програму. Пізнавальні конференції отця відкрили вже знайомі біблійні історії з нового боку та стали мотивацією уважніше читати та слухати Слово Боже.Сестра Вероніка допомогла нам розібратися, як нам, християнкам, формувати свій стиль і проявляти себе. Між іншим, розкриттю теми ідеальної жінки посприяли сестри, які своїм прикладом та компанією служили нам в часі реколекцій. Молитовна частина програми допомогла ще глибше пірнути в себе та наповнитисяя Духом для подальшого буденного буття. Дякую сестрам за гостинність та організацію. Вже чекаю наступних реколекції”(Софія, Коростень)
“Для мене реколекції – це час особливої благодаті, час проведений з Богом, слухання Його плану на моє життя. Насамперед хочу подякувати сестрам і отцю за організацію та теплий прийом! Святі Меси, адорації, скрутація, конференції – кожна частина реколекцій збагачувала нас духовно. Слухаючи конференції отця Юзефа, ми дізнались, якою ж саме має бути ідеальна жінка та отримали 5 компліментів:
1.Жінка, яка віддала все, що було.
2.Жінка, яка вміє слухати.
3.Жінка самарянка, яка шукає правду, відкрита на правду, готова вийти з внутрішнього світу.
4.Марія, яка виконує волю Отця.
5.Жінка, яка має велику віру.
Будемо намагатись рівнятись на ці компліменти та ставати ідеальними жінками в очах Бога. Це був прекрасний час, дякуємо Богу за можливість переживати це!”(Ангеліна, Хмільник)
“У мене відчуття, ніби в моєму серці починає квітнути любов. Знаєте, ці квіти такі теплі, що хочеться заповнити ними все. Дякую, за те що допомогли їм почати квітнути”(Аня, Бориспіль)
“Ці реколекції перемінили моє життя. Я пізнала Бога краще, відчула Його присутність і любов. Дізналася як стати ідеальною жінкою і при цьому залишатися стильною християнкою. Познайомилася із чудовими людьми, які наповнені Святим Духом, отримала відповіді на всі свої питання. Прославляю Бога за таку можливість і щиро дякую усім, хто долучився до організації” (Софія, Харків)
“Реколекції мене змінили внутрішньо. Я відчуваю себе жіночною, відчуваю себе. Можна сказати, що я знайшла нарешті себе, поглянула на себе з іншої сторони, поглядом Ісуса” (Анастасія, Харків)
Подяка Богу за всі благодаті, всіх хто спричинився до організації за співпрацю, сестрам за гостинність та служіння з любов’ю, а кожній дівчині за неймовірну атмосферу відкритості та щирості.
Наша краса – це Бог всередині нас. Дбаймо про неї сумлінно!!!
І на завершення хочеться нагадати слова св. Йоана Павла ІІ: “Жінка — це гармонія, поезія і краса. Без неї світ не буде таким гарним і гармонійним”.
с. Зита Врона, SCM