Новини

Покликання в Україні у 2020 році

24 Листопада, 2020

У 2020 році Римсько-Католицька Церква в Україні збагатилася 32-ма покликаннями, що у двічі більше, ніж минулого року. Є надія, що це плід Року молитов про нові покликання, який розпочався 2 лютого 2020 року і триватиме до Неділі Хрещення Господнього.

Дані про кількість осіб, які розпочали формацію у семінаріях чи монаших згромадженнях подані Комісією у справах душпастирства молоді РКЦ. Як повідомляє відповідальна за душпастирство покликань с. Зита Врона SCM, дані були отримані від ректорів семінарій та представників чернечих родин.

Нагадуємо, що в Україні існує три дієцезіальні семінарії: у Городку (Кам’янець – Подільська дієцезія), у Ворзелі (Київсько-Житомирська дієцезія), у Брюховичах (Львівська архідієцезія). А  також три Семінарії Redemptoris Mater, які знаходяться у Києві, Вінниці, Ужгороді.

Нам вдалося зібрати інформацію з усіх дієцезій, з 21 чоловічого та 60 жіночих згромаджень.

У результаті маємо такі дані: у чоловічих згромадженнях розпочало формацію 14 хлопці (5 кандидатів в Ордені Братів менших, 3 пішло до Братів Менших Конвентуальних, 3 до Делегатури Місіонерів Облатів Марії  Непорочної, 2 до Ордену Христусовців, 1 до Ордену Отців Маріанів); до 3 жіночих згромаджень вступило 7 дівчат ( 1 до Сестер Урсулянок Римської Унії, 1 до Згромадження Дочок Найчистішого Серця Пресвятої Діви Марії (серцянки безгабітові), 2 до сестер вербісток і 3 до сестер гонораток);

11 хлопців вступило до дієцезіальних семінарій.

Дякуємо єпископам за таку чудову ініціативу оголосити рік молитви про покликання, як бачимо, це дало свій результат. Єднаємося разом і надалі в молитві про нові, святі та ревні покликання до священства та богопосвяченого життя, щоб не бракувало тих осіб, які нестимуть Слово Боже в сучасний світ.

Детальні результати у таблиці

Дієцезії

 1. Львівська – 2
 2. Мукачівська – 1
 3. Кам’янець-Подільська – 3
 4. Луцька – 1
 5. Київсько–Житомирська – 3
 6. Харківсько-Запорізька – 0
 7. Одесько-Сімферопольська – 0

Разом – 10

Семінарія Redemptoris Mater  –  1

Чоловічі Згромадження

 

 1. Орден Менших Братів (францисканці) – 5
 2. Чин братів менших конветуальних – 3
 3. Місіонерів Облатів – 3
 4. Орден Отців Маріянів – 1
 5. Орден Христусовців – 2

Разом – 14

Жіночі згромадження

 1. Згромадження Дочок Найчистішого Серця Пресвятої Діви Марії – 1
 2. Малі Сестри Непорочного Серця Марії (Гоноратки) – 3
 3. Місіонерське Згромадження Служниць Святого Духа –  2
 4. Унія Римська Ордену Святої Урсули –  1

Разом  –  7