Новини

Папа румунській молоді: будьте носіями надії та будівничими мостів

10 Липня, 2024
Відповідаючи на листа учасників дієцезіальної зустрічі молоді Ясської дієцезії в Румунії, що відбулася у травні 2024 року, Папа Франциск закликав виходити у світ, зустрічатися з людьми, слухати історії одні одних, а також застеріг, щоб не застрягати у віртуальному світі на шкоду реальному.

«Будьте носіями надії та будівничими мостів, використовуючи всі доступні засоби, щоб сіяти добро і любов у світі» – такі слова Папа Франциск написав румунській молоді Ясської дієцезії, відповідаючи на їхнього листа, що був переданий в середині травня через кардинала Пʼєтро Пароліна, Державного Секретаря Святого Престолу. Представник Папи 18-19 травня 2024 р. на запрошення місцевого єпископа Йосифа Паулеца брав участь у на дієцезіальній зустрічі молоді в Яссах.

Передавати цінності, які повчають

У своєму листі Єпископ Риму заохочує молодь використовувати соціальні мережі «з відвагою і творчістю, поширюючи цінності, які повчають: дружбу, мир, діалог між етносами і культурами, сімʼю і християнські цінності». Він закликає остерігатися того, щоб ставати невільниками мобільного телефону та застрягти у віртуальному світі на шкоду реальному.

Ділитися досвідом та зміцнювати християнський шлях

Святіший Отець закликає молодь виходити у світ, зустрічатися з людьми, слухати їхні історії, дивитися в очі своїм братам і сестрам. Адже, «справжнє багатство полягає в людських стосунках, які проживаються щодня, в прямому і щирому контакті», – зазначає він. Папа також заохочує молодь взяти участь у національній молодіжній зустрічі, яка відбудеться у вересні в Брашовському повіті. За його словами «це буде дорогоцінна можливість зростати разом у вірі, ділитися досвідом та зміцнювати свій християнський шлях».

Джерело: Ватикан