Новини

Папа анонсував зустріч з дітьми та нове Апостольське напоумлення

06 Жовтня, 2023
На початку листопада до Ватикану прибудуть діти з усіх частин світу на зустріч, організовану Дикастерією культури та освіти. Про це особисто оголосив Папа Франциск під час недільної зустрічі з паломниками. Він також анонсував публікацію Апостольського напоумлення, присвяченого спадщині святої Терези з Лізьє.

При вікні Апостольського палацу, з якого Папа Франциск очолював молитву «Ангел Господній», в неділю, 1 жовтня 2023 р., поряд з ним були діти. Святіший Отець пояснив це, мовивши:

«Сьогодні тут, поруч зі мною, ви бачите п’ятьох дітей, які представляють п’ять континентів, і разом з ними я хотів би оголосити, що в другій половині дня 6 листопада, в залі Павла VI, я зустрінуся з дітьми з усього світу. Цей захід, який відбудеться під патронатом Дикастерії культури та освіти, матиме тему: “Вчімося у дітей”. Йдеться про зустріч, щоб виявити мрію всіх, повернутися до чистих почуттів, як у дітей, бо хто подібний до дитини, той належить до Божого Царства. Діти вчать нас чистоти стосунків, спонтанного прийняття чужинця та поваги до всього створіння. Дорогі діти, кажу вам усім: я чекаю на вас, щоб також і самому вчитися від вас».

Але це не був єдиний анонс цієї неділі. Папа Франциск також не оминув увагою той факт, що цього дня Церква вшановувала пам’ять святої Терези від Дитятка Ісуса, яку він назвав «святою довіри». «Наступного 15 жовтня, – сказав він, – буде оприлюднене Апостольське напоумлення, присвячене її посланню. Молімося до святої Терені та до Богородиці. Нехай свята Тереня допоможе нам довіряти і трудитися задля місій».

Джерело: vaticannews