Події

НЕДІЛЯ БОЖОГО СЛОВА З АРХІЄПИСКОПОМ КЛАУДІО ҐУДЖЕРОТТІ В КИЄВІ

23 Січня, 2020
Запрошуємо до молитви з архієпископом Клаудіо Ґуджеротті, Апостольським Нунцієм в Україні, в Неділю Божого Слова, що вперше святкується цього року.

Молитва, яку організує Спільнота святого Егідія, відбудеться у суботу, 25 січня 2020 року, о 19:00 у соборі святого Олександра у Києві.

Неділя Божого Слова є плодом Надзвичайного ювілейного року милосердя: неділя «повністю присвячена Божому Слову, щоб зрозуміти невичерпне багатство, яке походить з постійного діалогу між Богом і Його народом» (Misericordia et misera, 7). «Незнання Письма – незнання Христа», – нагадує єпископ Риму цитату святого перекладача Біблії Єроніма в своєму листі на встановлення свята.

Неділя Божого Слова встановлюється в «в час року, коли ми покликані посилити наші зв’язки з євреями і молитись про єдність християн». І далі Папа продовжує в листі «Aperuit illis» нагадуючи, що неділя Слова Божого «є цінною для екуменізму тому, що Святе Письмо вказує всім, хто в слуханні розпочинають шлях, який веде до досягнення справжньої і міцної єдності»

 

http://kmc.media/2020/01/23/nedilya-bozhogo-slova-z-arkhiyepyskopom-klaudio-udzherotti-v-kyyevi.html