Новини

МОЛОДІЖНА НІЧ ЧУВАННЯ В БЕРДИЧЕВІ “Мені потрібно тебе”

09 Травня, 2022

Цього року Нічне чування у намірі покликань організовувала Салезіянська Родина, яка 6 травня святкувала день св. Домініка Савіо. Захід зібрав близько 80 учасників з різних міст України. Найдовшу відстань подолала Олена з Ізмаїлу.

Протягом ночі молодь обговорювала тему духовного наставництва. Отець Роман Лаба звернув увагу учасників зустрічі на два уривки зі Святого Письма: розмова Ісуса з учнями по дорозі в Емаус та зустріч апостола Филипа з ефіопським скопцем, в яких яскраво проявляються якості духовного наставника, як людини, яка провадить свого підопічного до пізнання Бога.

Адорацію провів о. Юзеф Нуцковський. У той же час молодь мала можливість приступити  до таїнства сповіді.

Службу Божу очолив ординарій Києво-Житомирської дієцезії єпископ Віталій Кривицький sdb. Як салезіянин, він у проповіді пригадав св. Йоана Боско, як наставника молоді. Особливу увагу було приділено вихованцю Дона Боско св. Домініку Савіо.

Під час перерви учасники чування знайомились один з одним, активно спілкувались зі священиками та єпископом Віталієм.

Ще одним пунктом програми стало обговорення теми духовного наставництва в малих групах.

Гостями панельної дискусії стали: о. Максим Рябуха sdb, с. Анна Зайнчковська fma, Олена Пономаренко – салезіянка співпрацівничка, діва концекрована Вікторія (Києво-Житомирська дієцезія) і диякон Антон Пантус (Києво-Житомирська дієцезія).  В панельної дискусії о. Міхал Воцял sdb звернувся  до співрозмовників з питаннями: хто допоміг їм в розпізнанні свого покликання, які якості повинен мати духовний наставник, яка причина того, що практика духовного наставництва мало поширена серед вірян?

Ну а який салезіянський захід без танців і бансів?

Закінчення Ночі чування завершилось молитвою прославлення, під час якої молодь, огорнувши колом священників та сестер,  помолились за зміцнення їхнього покликання.

Свої думки щодо зустрічі, молодь висловила в анкеті, яка допоможе організаторам у подальшому проведенню таких заходів. Результат опитування можна побачити за посиланням

анкета