Новини

МИ Є ТІ КОГО ПОКЛИКАВ ГОСПОДЬ

08 Лютого, 2021

Відбулася перша зустріч «ново-покликаних», постулантів, постуланток різних Конгрегацій та інститутів та семінаристів з пропедевтичного року з різних Дієцезій Римсько-Католицьких в Україні, тобто зустріч тих, яких покликав Господь у Році молитов за покликання. Організована ця зустріч Комісією у справах душпастерства молоді при конференції РКЦ в Україні. У цій зустрічі взяли участь із сторони організаційної представники комісії: о. Міхал Воцял SDB, с. Тетяна Нетреба FMM та о. Вадим Дорош ОМІ. Натомість із сторони «ново-покликаних»: одна постулантка із Згромадження сестер Урсулянок Римської Унії, дві постулантки із Згромадження Малі Сестри Непорочного Серця Марії, три преновіція із Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної, двоє семінаристів з нульового курсу Кам’янець – Подільської дієцезії та по одному семінаристу із Одесько – Сімферопольської і Мукачевської дієцезії.


Реколекції відбувалися в Вищій Духовній Семінарії Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі 5-7 лютого. Темою зустрічі була: «Любов Христова спонукає нас». У часі Реколекцій реколектанти мали можливість почути різні конференції. На початку конференцію на тему: «Значення богопосвяченного і священницького життя в Церкві», виголосив о. Руслан Михалкін, ректор семінарії у Ворзелі. Натомість у суботу свої конференції проголошували о. єпископ Віталій Кривицький, ординарій Києво – Житомирської дієцезії на тему: «Покликання святого Йосифа, а моє покликання» та о. Вадим Дорош ОМІ представник Комісії у справах душпастерства молоді при конференції РКЦ в Україні, його темою була: «Боротьба з спокусами, страхами, ваганнями» Також в суботу інший представник Комісії, с Тетяна Нетреба FMM провела два тренінги відносно вибору та страху, що допомогло «ново-покликаним» краще усвідомити свій вибір.


У часі зустрічі було багато спільної молитви, ділення в групах, Адорація та центром кожного дня була Євхаристія. Звичайно не забракло часу на спільні розмови, знайомство, спільний відпочинок та розваги.
На закінчення зустрічі, повні Духа Святого та різних позитивних емоцій разом дякували Богові за свої покликання та пообіцяли про взаємну молитовну підтримку і молитву у намірах нових покликань. Дякуємо Богові за таку зустріч. Дякуємо також Ректорові о. Руслану Михалкін із семінаристами Вищої Духовної Семінарії Пресвятого Серця у Ворзелі за гостинність та всебічну допомогу у проведені реколекцій. Натомість усім «ново-покликаним». бажаємо витривалості та потрібних Божих благодатей.
Отець Вадим Дорош ОМІ

Комісія у справах душпастирства молоді при Конференції Єпископату Римсько-Католицької Церкви в Україні