Новини

«МЕЛОДІЯ СЕРЦЯ ПІД ХРЕСТОМ» – ЗУСТРІЧ ДЛЯ ДІВЧАТ У БЕРДИЧЕВІ

11 Березня, 2021
З 5 по 7 березня у монастирі Сестер Святої Терези від Дитяти Ісус у місті Бердичеві відбулася молодіжна зустріч для дівчат «Мелодія серця під хрестом».

Духовні науки провадив отець Руслан Кармаліта. Протягом цих трьох днів, всі присутні мали змогу бути на Святій Месі, слухати духовні науки, проявити себе у групових завданнях, познайомитися з цікавими людьми, збагатити та перевірити свої знання з Біблії, за допомогою гри «Kahoot» та біблійного квесту.


Учасниці зустрічі також мали нагоду поговорити з духовним отцем та сестрами-терезіянками. Важливими моментами цих днів духовної віднови були: адорація Христа у Пресвятих Дарах, свідчення сестер про розпізнання та розвиток їхнього покликання, відповіді отця на різноманітні питання учасниць. Молодіжна зустріч закінчилися у неділю.


Дякуємо Богові, що дозволив нам прийняти участь у цих днях духовної віднови. Велике спасибі усім сестрам, які безпосередньо долучилися до організації та проведення зустрічі. Також дякуємо нашому фотографу Єлизаветі Лісовій, яка зафіксувала найважливіші моменти.


с. Антоніна Пухальська CST

«Мелодія серця під хрестом» – зустріч для дівчат у Бердичеві » Католицький Медіа-Центр (kmc.media)