Новини

Костел Святого Миколая у Києві нарешті повернуть релігійній громад

16 Вересня, 2020

Національний будинок органної та камерної музики переїде до «Будинку музики», що мають збудувати до 2023 року

Кабінет міністрів на засіданні 16 вересня схвалив будівництво у Києві «Будинку музики» до кінця 2023 року.

«Кабінет міністрів прийняв розпорядження «Деякі питання реалізації указу президента України № 329/2020 від 18 серпня 2020 року «Про заходи щодо підтримки сфери культури, охорони культурної спадщини, розвитку креативних індустрій та туризму». Згідно з документом, Міністерство культури та інформаційної політики має до кінця 2023 року реалізувати проект будівництва в Києві «Будинку музики» та перемістити до нього державне підприємство «Національний будинок органної та камерної музики України», – йдеться в повідомленні пресслужби Мінкультури.

Уряд доручив Міністерству культури також передати в постійне безоплатне користування релігійній організації «Релігійна громада Парафія Святого Миколая Київсько-Житомирської Дієцезії Римсько-Католицької Церкви у м. Києві» будівлю костелу Святого Миколая (вул. Велика Васильківська, 75).

У Кабміні вирішили, що до моменту переїзду в новий «Будинок музики» державне підприємство «Національний будинок органної та камерної музики України» користуватиметься костелом спільно з релігійною громадою.

«Процес роботи ДП «Національний будинок органної та камерної музики України» у цей період не зміниться – репетиційний процес і концертна діяльність відбуватиметься за розкладом», – йдеться у повідомленні.

Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/economics/finances/uryad-virishiv-peredati-kostel-svyatogo-mikolaya-u-kijevi-religiyniy-gromadi-705762.html