Новини

Київ: адвентові реколекції для дівчат

20 Грудня, 2023

15-16 грудня 2023 року дівчата з київської парафії Воздвиження Всечесного Хреста готувались до Різдва на адвентових реколекціях. У заході взяло участь 16 дівчат з парафіяльних груп катехизації (після Першого причастя та група підлітків/молодша молодь). Це черговий захід для підлітків парафії, які, крім традиційних катехитичних зустрічей укріплюють свою віру у спільноті на виїзних зустрічах (міні-паломництва, реколекції, поїздки тощо).

Чим були наповнені ці два дні? Роздуми над святістю Йосифа та Марії, цінні миті спілкування та розуміння однієї з найбільших подій – народження Христа, рорати в парафії, фантастичні командні активності, перегляд фільму, прогулянка на озеро з фотосесією на тлі казкових зимових краєвидів, творчий майстер-клас «Різдвяний ліхтарик» і багато цікавого, пізнавального, того, що зігріває і освітлює серце.

 

Підготували та супроводжували захід настоятель, о. Марек Громотка OCD, та команда дитячого душпастирства парафії: сестри св. Йосипа (с. Назарія та с. Олена), Дочки Марії Помічниці Християн, сестри салезіянки (с. Наталія та с. Анна), ділячись з учасницями цікавими знаннями, цінним часом разом та теплом прийдешніх Різдвяних свят.

Особлива подяка гостинній Гімназії ім. Івана Павла ІІ і, звісно, нашим захисникам та захисницям за можливість жити, навчатись і молитись у сильній і незалежній Україні.

Зі слів батьків: «Дякуємо за чудові та чарівні реколекції. Дитинство наших дітей, потрапило до найкращих рук сестер та отців».

Джерело: rkc.org.ua