Новини

ХXII Архідієцезіальний день молоді в Брюховичах

11 Вересня, 2023
Львів-Брюховичі: стартував ХXII Архідієцезіальний день молоді

 

Понад 470 учасників з парафій Львівської архідієцезії, а також посланці з інших дієцезій в Україні беруть участь в ХXII Дієцезіальному дні молоді під гаслом «Марія встала та пішла швидко» (Лк 1, 39), який увечері 8 вересня розпочався у Львівській Вищій духовній семінарії у Брюховичах.

Про це пише Львівська архідієцезія.

Після реєстрація та поселення молодь зібралася у великій семінарійній каплиці. Вступне слово виголосив о. Роман Брода. Присутні спільно заспівали гімн до Святого Духа та привітали співом і молитвою мощі Марти Вєцкої.

 

Конференцію на вступ про життя та служіння блаженної Марти Вєцкої провела с. Галина Луптович зі Згромадження Дочок Милосердя св. Вікентія де Поль .

 

Потім, після вечері, була спільна Хресна дорога лісовими стежками Брюхович, де молодь разом молилась за святість і єдність своїх сімей та просила у Бога дар миру для України, а також опіки і благословення для наших захисників.

 

Вже у суботу молодь разом із своїми настоятелями буде вітати реліквії блаженного Якова Стрепи та випрошувати його заступництва, а також матимуть кілька тематичних конференцій, зокрема про волонтерство та служіння Карітасу в Україні.

Текст і фото: Олександр Кусий

Джерело: rkc.org.ua