Новини

ДРУГИЙ ДЕНЬ ШКОЛИ ДУШПАСТИРСТВА МОЛОДІ

21 Травня, 2021

Другий день в Школі душпастирства молоді видався насиченим та сповненим молитви й спілкування. Учасники відвідали центр св.Мартина (м. Фастів), де досвідом свого служіння ділився о. Михайло Романів ОР. Після обіду о. Міхал Воцял SDB провів конференцію на тему «Характеристика сучасної молоді», після чого робота продовжилась в малих групах.

Єпископ ординарій Києво-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький SDB провадив доповідь на тему «Превентивна система св.Йоана Боско», де послуговуючись прикладом святого, закликав всіх, хто відкритий на служіння молоді «краще бути приятелем який любить, ніж вихователем, якого бояться» та навчив рецепту в подальшому служінні: «Страх Божий і прийняття Таїнств – це те, що творить чудеса з молоддю».

По закінчені конференції Владика очолив Святу Месу та, виголошуючи проповідь, зосередив увагу на виховуванні Ісусом Петра та на важливості взаємної любові між Учителем та учнем, оскільки «не вистачить, щоб ви любили молодь, необхідно, щоб вона знала, що її люблять» (св.Й.Боско). Після спільної вечері учасники Школи молились в тиші перед Пресвятими Дарами, після чого відбулась спонтанна година прослави, де відчутно діяв Святий Дух.