Новини

Дієцезіальна зустріч міністрантів у Ворзелі

03 Травня, 2023

Впродовж трьох днів з 28 до 30 квітня у Вищій духовній семінарії Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі відбулася зустріч для міністрантів – хлопців, які служать біля Господнього Вівтаря, а в майбутньому, можливо, дехто з них розпізнає своє покликання до священства.

Цього разу до зустрічі долучились близько 50 хлопців з різних куточків Київсько-Житомирської дієцезії. Учасникам товаришували семінаристи на чолі з віцеректором семінарії отцем Вадимом Русаловським.

Дієцезіальна зустріч міністрантів у Ворзелі

 

За час зустрічі хлопці активно провели час, зосереджуючись на молитві, поглибленні літургійного досвіду, а також спілкуючись у вільні хвилини та при заняттях спортом.

Дієцезіальна зустріч міністрантів у Ворзелі

 

«Ми зробили більш відпочинкову програму для цієї зустрічі. Але були і спільний Розарій, літургійна катехиза, квести, Дорога світла, ранкові молитви в катехитичному стилі, повторювали малий катехизм Католицької Церкви, правди віри. Також хлопці мали час на футбол, волейбол, спільно переглянули фільм. Попереду у нас паломництво міністрантів Київсько-Житомирської дієцезії до Бердичівського санктуарію 20 травня, а далі зустрічі з кандидатами в семінарію та наступні зустрічі для міністрантів», – розповів отець Вадим Русаловський.

Дієцезіальна зустріч міністрантів у Ворзелі

 

Своїм свідченням про зустріч міністрантів поділився учасник реколекцій Кирило Пашківський з Бердичева.

Дієцезіальна зустріч міністрантів у Ворзелі

 

«Я був вперше в семінарії у Ворзелі, приємно здивувала природа, яка навколо. Тут дуже гарно. У зустрічі з нашої парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в Бердичеві крім мене взяло участь ще четверо міністрантів. Решта залишилося на ніч чування молоді та служіння в неділю. На зустрічі було дуже весело, цікаво та пізнавально. Був час на молитву у спільноті міністрантів, цікава та необхідна у служінні конференція на тему «Літургійна школа», а також був час на розваги та різні конкурси. Дякую священникам та семінаристам, які організували цю зустріч. Очікуємо наступні цікаві зустрічі та запрошуємо міністрантів з нашої дієцезії до нашого санктуарію в Бердичеві 20 травня», – розповів учасник реколекцій.

Максим Железницький

Фото – Семінарія Пресвятого Серця Ісуса

Джерело: rkc.org.ua