Новини

23 роки салезіянському Благодійному Фонду “Дон Боско”

13 Листопада, 2023

12 листопада салезіянський Благодійний Фонд «Дон Боско» відсвяткував 23 роки своєї діяльності. Свято зібрало близько сорока дітей, молоді та батьків, які систематично приймають участь у заходах фонду. Аніматори та вихователі фонду зробили все можливе, щоб протягом чотирьох годин діти та батьки відчули себе однією великою родиною.

Все розпочалось молитвою та привітальним словом о. Цезарія Червінського. За його проханням діти зібрали великий «букет» з 23 привітальних слів.

Олена Пономаренко пригадала які заняття та майстер класи проводились в Дон Боско протягом року, та які нові види діяльності з’явились цієї осені.

День Народження ораторій

Після вступної частини адміністрація подякувала друзям фонду, аніматорам, вихователям, технічному персоналу, всім, завдяки кому ми можемо активно проводити свою діяльність.

ораторій Дон Боско Одеса

Наступні дві години діти з батьками приймали участь у спортивних турнірах:

  • Смачні шашки
  • Пінг-понг
  • Більярд
  • Настільний футбол

 

 

ораторій Дон Боско Одеса

 

ораторій Дон Боско Одеса

 

ораторій Дон Боско Одеса

По закінченню турнірів і нагородження переможців діти прийняли участь у науковому шоу, а дорослих було запрошено на батьківськи збори, де були обговорені події минулого року та заплановані нові заходи.

Святкуючи свій День Народження ми не забули і про наших захисників. Для реанімаційного центру Superhumans Львів діти зробили патріотичні шопери. Також протягом святкування ми зібрали кошти для воїнів на передовій.

ораторій Дон Боско Одеса

Дякуємо всім, хто причетний до Благодійного Фонду «Дон Боско». Нагадуємо: про діяльність салезіянського БФ «Дон Боско» можна дізнатися як на нашому сайті «Салезіяни Одеси» та в телеграм каналі БФ “Дон Боско” Одеса