Новини

Інтернет – поле для проголошення Божого Слова

10 Листопада, 2021
В рамках спогадування п’ятдесятої річниці від дня смерті свого засновника, отці паулісти роздумують над викликами сьогодення та способами відповідати на них.

В листопаді минає 50-та річниця смерті о. Джакомо Альберіоне, засновника Товариства Святого Павла, чернечого згромадження, члени якого відомі як паулісти. З цієї нагоди організовано різні заходи, між якими – низка онлайн-симпозіумів, під час яких учасники дискутують над потребами сьогодення та шукають можливостей втілювати харизму свого засновника. Отець Валдір Жозе де Кастро, Генеральний Настоятель Ордену, підкреслив, що їхнім головним завданням є проголошувати Євангеліє за допомогою засобів мас медіа.

Можливість молитися перед мощами блаженного

У день урочистості Всіх святих мощі апостола засобів суспільної комунікації були перенесені з крипти під базилікою Цариці Апостолів до згаданого храму. Таким чином, всі бажаючі матимуть змогу випрошувати благодаті за його посередництвом, як підкреслив Генеральний настоятель Ордену.

Інтернет – поле для проголошення Божого Слова

Отець Валдір Жозе де Кастро вважає, що інтернет є великим викликом для євангелізації. За його словами, Церква не має єдиного рецепту, як використовувати цифрові технології. Отож, члени цього Ордену намагаються інтегрувати можливості інтернету в реальність та перенести християнський стиль життя у цифровий світ. Генеральний Настоятель вважає, що в теперішніх часах блаженний Альберіоне не мав би проблем із проголошенням Божого слова на численних інтернет-порталах.

Отці паулісти взяли до уваги й те, що суспільство, в епоху постпандемії, потребує не лише фізичного зцілення, а й духовного. Тому ця місія стає дедалі важливішою і потрібною. Звичайно, що ченці не мають наміру полишати традиційні форми комунікації, але згідно харизми свого засновника, готові використовувати всі засоби, включаючи і найновіші.

У школах комунікації, які провадять паулісти, молодим людям відкривають всі можливості цифрового простору. Відповідаючи на заклик Церкви, вони особливо керуються заохоченням Папи-емерита Венедикта ХVI вносити християнський стиль життя у цифровий світ.

Завершальні святкування

26 листопада, у день літургійного спомину Джакомо Альберіоне, кардинал Марчелло Семераро, Префект Конгрегації в справах визнання святих, відслужить Святу Месу на його гробі. Цього дня музей блаженного буде відчиненим для відвідувачів та вийде спеціальний номер журналу «Famiglia Cristiana» (Християнська Родина), присвячений його постаті.

https://www.vaticannews.va/uk/church/news/2021-11/progoloshuvaty-hrysta-za-dopomogoyu-suchasnyh-media-zasobiv.html