Новини

ІІІ ДЕНЬ ШКОЛИ ДУШПАСТИРСТВА МОЛОДІ

22 Травня, 2021

22 травня 2021 завершилась І триденна сесія Школи душпастирства молоді. Традиційно день розпочався з молитви та спільної участі в Службі Божій, під час якої ректор Вищої духовної семінарії Пресвятого Серця Ісуса о.Руслан Михалків наголосив на необхідності для плідної душпастирської роботи, просити у Господа «мудрості, щоб зупинятися перед таємницею іншої людини і в роботі з молоддю завжди використовувати «акорд любові», що в особливий спосіб продовжило вчорашнє звернення єпископа Віталія Кривицького SDB, відшуковувати в кожному вихованці добру струну і допомогти її налаштувати.


Великий вплив на всіх учасників мав тренінг «Принципи взаємодії із молоддю», проведений психологом Вікторією Кондратюк, де кожен учасник зміг отримати нові інструменти для впровадження нових форм та методів душпастирства молоді в своїх парафіях.
Важливі тези, на які неодноразово звертали увагу спікери, протягом усіх трьох днів: в служінні підліткам та молоді необхідно більше поглиблювати їх богословські знання та давати їм інтелектуальні аргументи про віру, Бога, Святе Письмо; виховувати їх з любов’ю та в усвідомленні, що кожен є унікальним, особливим та улюбленим; активно слухати.


Сподіваємось, що після впровадження нових знань у своїй діяльності вже на наступну сесію Школи ми привеземо досвід перших щедрих плодів душпастирства майбутнього покоління. Величезна подяка всім причетним до цього заходу, особливо о. Юстину Копитко OFM за високий рівень організації, спікерам -за доповіді та конференції, ректору і семінаристам – за гостинність, учасникам – за активність.

 

Ірина Грищенко, учасниця Школи