Новини

Звернення єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні в День пам’яті жертв Голодомору.

27 Листопада, 2021

Дорогі Брати у Священстві! Богопосвячені Особи та Улюблений Люде Божий!

В суботу 27 листопада ц.р. відзначатимемо щорічний День пам’яті жертв Голодомору. Запалюючи свічку пам’яті о 16 год. та в хвилині тиші поминаючи душі загиблих у цьому геноциді мільйонів наших співгромадян, просімо у Бога прийняти їх до небесного дому Отця на вічну трапезу любові і радості, без сліз, страждання і ненависті.

Усвідомлюючи теперішню тривожну ситуацію на рубежах нашої країни та постійну загрозу з боку нашого північно-східного сусіда, молімося до Бога про те, щоб Він оберігав наш народ та народи всього світу від тоталітарних режимів та небезпеки зверхності, нетерпимості, ворожнечі та ненависті до інших людей. Пам’ятаймо, що усі ми – діти одного Отця та брати і сестри у Його Єдинородному Сині Ісусі Христі.

З покорою і вдячністю споживаймо щоденний хліб, сумлінно і чесно працюймо для блага наших сімей і Батьківщини, уміймо ділитися з потребуючими нашої допомоги.

Просімо Милосердного Бога й за всіх тих, які дозволили або дозволяють злу і нищівній ідеології запанувати над своїм розумом, природним інстинктом збереження людського життя та пошаною людської гідності.

З пастирським благословенням,

Римсько-Католицькі Єпископи України

Львів, 26 листопада 2021 року