Новини

Зустріч деканальних душпастирів молоді Києво – Житомирської дієцезії

09 Лютого, 2022

7 лютого в Салезіанській школі “Всесвіт” в м. Житомирі, відбулася зустріч деканальних душпастирів молоді та Комісії у справах душпастирства молоді Київсько-Житомирської дієцезії.
На зустрічі були присутні 12 чоловік.

Багато викликів та завдань мають сьогодні відповідальні за молодь.
Як залучати молодь до Спільноти Церкви, як не втратити її в умовах пандемії, як активізувати потенціал молодих християн, яку альтернативу запропонувати віртуальному світу, що поглинає сучасну молодь, як шукати і слухати молоду людину в умовах Синодального процесу – основні питання зустрічі, які активно обговорювалися. Також молодіжні душпастирі представили звітність своєї діяльності та спільно з Комісією спланували календар заходів для молоді в дієцезії на 2022 рік. Потребувало вирішення питання вибору дати Дієцезіального Дня Молоді. Для цього представники молоді в Комісії – Богдан Грунь та Анастасія Кур’ята ініціювали та розробили анкету, в якій молодь дієцезії віддала свій голос за певну дату ДДМ, а також висловила власні пропозиції щодо поліпшення цього заходу. Результати анкети були представлені на зустрічі.
Важливо, що на зустрічі був єпископ-ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький, який спільно з душпастирями шукав шляхи вирішення озвучених викликів та завдань. Координував зустріч – відповідальний за душпастирство молоді в Київсько-Житомирській дієцезії о. Міхал Воцял SDB.
Дякуємо кожному, хто працює з молоддю, приймає відповідальність душпастирства, йде назустріч сучасним викликам, щоб пригорнути молоде серце до Христової Церкви. Нехай Бог буде силою і допомогою у Вашій праці!